Antalya ticari iş rehberi ne gibi hizmetler sunuyor?

'Bilgi Paneli' forumunda antalyakobi tarafından 1 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. antalyakobi

  antalyakobi Kobi İş Danışmanlığı Site Yetkilisi

  Antalya geneli faaliyetini sürdürmekte olan işletmelere aktif ticaret yapma imkanı ile birlikte geniş kitlelere ulaşmasına ve iş dünyasına etkili hizmet sunarak hedefleri yakalamanıza yardımcı destekler sağlıyoruz.

  Dünyada ticari faktörlerde büyük değişikler yaşanmış olup bu değişikliklere günümüz iş dünyası uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Antalya Kobi olarak bilgi birikimi ve tecrübe ile ticari açıdan öne çıkma kavramlarını sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Antalya Kobi'nin buradaki görevi işletmelere aracı olarak ürün ve hizmet bazında zaman kazanmasına yardımcı olacaktır.

  334694.jpg

  Nasıl diye soracak olursanız kısaca açıklayalım;

  Gelişen teknoloji ile Internet kullanımı oldukça yaygınlaşmış, dileyen evinden iş yerinden veya cep telefonlarından kolayca Internet'e girerek merak ettiği, aradığı herhangi bir ürünü, hizmeti veya bilgiyi İnternet arama motorlarını kullanarak araştırmaktadır.

  Burada sizlere açıklanması gereken önemli konu kısaca Google Bing Yandex ve Yahoo arama motorlarında iyi bir konuma gelerek etkili sonuçlar alabilmektir. Rakiplerinizle rekabet ederek önüne geçmek kolay bir çalışma değildir. Çalışma ekibimizde bulunan iş danışmanlarımız gerekli fizibilite ve analiz çalışmalarını yaparak sürdürmektedir.

  Sizinde sektördeki alanımda iyi olmak istiyorum, pazarlama alanımı genişletmek ve yeni müşteriler edinmek istiyorum gibi bir düşünceniz varsa bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  AntalyaKobi.com iş portalını nasıl kullanacaksınız?

  İş portalımızda farklı kullanım seçenekleri bulunmaktadır.

  Ücretsiz ticari profil ile ilk adımı atmak sizlere katkı sağlayacaktır.
  Bu birinci adımda dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır bunları kısaca açıklayalım;

  AntalyaKobi.com forumunda ücretsiz bir profil hesabı oluşturun. Oluşturduğunuz bu profile ilgili bölümleri dikkatli bir biçimde dolduruyorsun. Profil hesabı oluşturma aşamasında sıklıkla takip ettiğiniz e-posta hesabını kullanmanızı tavsiye ederiz. Müşterilerinizin tarafınıza göndereceği talep ve bildirimlerden haberdar olmanız açısından önemlidir. Oluşturduğunuz profilde bulunan hakkınızda bölümüne mutlaka detaylı açıklama yazınız.

  Oluşturduğunuz profile web sitenizin linkini eklemeyi unutmayın. www.websitem.com şeklinde

  Yeni profil hesabını BURADAN kolayca ve ücretsiz oluşturabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için; Antalya İş Rehberi web sitesinden bilgi almak için 0 850 840 8407 numaralı danışma hattımızı arayabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 30 Nisan 2017

Bu Sayfayı Paylaş