Web Site Analizi ile Sitenizin Durumunu Öğrenin!

'Web Teknolojileri' forumunda antalyakobi tarafından 5 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. antalyakobi

  antalyakobi Kobi İş Danışmanlığı Site Yetkilisi

  Siteniz için hazırlanacak bu rapor tamamen size özel yapılacak bir analiz çalışması olacaktır. Ticari hedeflerinizle yola çıkacağınız siteniz net olarak ne durumda, teknik olarak hangi seviyede elinizde artık kulaktan dolma olmayan düzgün bir rapor olacak.

  Güzel bir site kurdunuz ve doğal olarak bir beklenti içerisindesiniz. Ama şunda yanılmayın ki sizin göremediğiniz bir çok etken arka ve ön planda çalışmakta. Biz size bu ana etkenleri raporlayarak, herkesin anlayacağı bir dilde sunuyoruz.

  local-seo.png

  Bu analiz raporu ile sitenizin varsa temel olan eksikleri, web ortamında verimli olabilmesi için gerekli düzenlemeler neler olduğunu artık bileceksiniz. Hazırlanacak analiz raporumuz içerisinde siteniz ile alakalı ;

  Görseller ve tasarım tarafında inceleme,

  Sitenizin içerik çalışmalarının genel kontrolü,

  Kodlar ve Metalar ile alakalı inceleme,

  Dünya ve Türkiye sıralandırılması, Performansı,

  Arama motorları gözündeki değeri

  Türkiyedeki Sektörel değeri

  Kullanıcı tarafından verilen değer


  Sayfaların açılma hızı ve kullanıcı tarafında olması ve olmaması gereken temel tüm konular incelemeye alınacaktır.

  Bu çalışma ile siteniz ile alakalı yapılan yorumların aksine profesyonel bir bilgi olacaktır. Bu site analiz bilginiz ile ne yapacağınızı ve destek almanız gerektiğinde nasıl bir yol izleyeceğinizi bileceksiniz.

  Antalya geneli faaliyet gösteren firmalara bu hizmeti ücretsiz vermekteyiz. Bizi arayın sektörde Türkiye de ve Dünyada web sitenizin durumu nedir detaylı bir şekilde bilgilendirelim.
   
  Son düzenleme: 30 Nisan 2017

Bu Sayfayı Paylaş