Kuluçka makinası ve malzemeleri
 • Kuluçka Makinaları Aksesuar ve Kümes Malzemeleri

  Kuluçka makineleri kuş ve sürüngen yumurtalarını çıkarmak için kullanılan yapay bir yöntemdir. Kuluçka
  makineleri yumurtaları sıcak tutarak, civcivlerin yumurta içinde büyümesini sağlayarak yumurtadan çıkmalarına
  olanak sağlar. Kuluçka makinelerinin ortalama sıcaklığı yumurtalar makinenin içine yerleştirildiğinde 37 °C civarında, nem oranının ise %60-65 civarında olması gerekmektedir. Farklı türlerdeki yumurtaların kuluçka süreleri değişkenlik gösterirken tavuk yumurtalarının çıkma süresi 21 gün civarındadır.

  Kuluçka makinesi kullanmak için bir çok neden vardır. Kuluçkaya yatmak istemeyen yada bunun için hazır
  olmayan tavuklar için kullanılan iyi bir yöntemdir. Kuluçka makinaları genel olarak tavuk yumurtaları için kullanılırken aynı zamanda deve kuşundan penguene kadar her türlü kuş türü yumurtası için kullanımı uygundur. Çok yaygın olmamakla birlikte kertenkele yumurtaları için de kullanılabilir.

  Civciv üretimi
  nde kullanılmak üzere üretilen kuluçka makine ve malzeme ihtiyaçlarına ileriye dönük garantili ve satış sonrası destek hizmetlerimiz başarılı biçimde devam etmektedir. Bizden herhangi bir ürün aldığınızda değil alımdan sonra başlayan hizmet politikalarımızı önemsiyor ve müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz.

  Çağan kuluçka olarak bir müşterimizin önemi her daim tartışılmaz olmalıdır. Yapmış olduğunuz üretimlerin bereketli olmasını temenni ederiz. Çağan Kuluçka Makine ve Malzemeleri
 • Firma Adı:
  Çağan Kuluçka Makinaları
  Adres:
  Arapsuyu Mahallesi Belediye Caddesi Hacı Ömer Komaç İş Merkezi
  İlçe / Şehir:
  Konyaaltı / Antalya
  Telefon:
  0 242 227 06 76
  Mobil:
  0 530 254 60 51
Ürün & Hizmetler ©2016 Antalya